Fotogeniškumas vestuvėse

Fotogeniškumas – mitas, kuriuo netikėkite

Apie vestuvių fotografiją Visi įrašai

Jaunosios fotosesija

Teisingai parinktas fotografavimo kampas, gera poza, tinkamas apšvietimas Jus gali paliekninti ne vienu kilogramu ir pajauninti ne vieneriais metais, lygiai taip pat, kaip netikusi poza ar rakursas – pastorinti ir pasendinti. Taigi, kuo labiau esate įsitikinę savo nefotogeniškumu, tuo profesionalesnio fotografo Jums reikia. Turite 100 procentų pasitikėti Jus fotografuojančiu žmogumi, tik taip galėsite visiškai atsipalaiduoti ir fotosesijos metu patirti ne įtampą, o džiaugsmą.

Tiesa, nuotraukų tobulumas priklauso ne vien tik nuo fotografo, žinoma, kaip beatrodytumėte, profesionalas pasistengs, kad nuotraukos būtų puikios, bet vis dėlto kiekvienas fotografas padėkos, jeigu pasirūpinsite profesionaliu, fotografavimuisi tinkamu makiažu, savo figūrai pritaikytais drabužiais, tvarkinga ir prie veido tinkančia šukuosena. Ir šie aspektai galioja ne tik moterims, vyrai taip pat turėtų tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, o aprangą ir šukuoseną patikėti profesionalams.

jaunųjų fotosesija gamtoje

Taigi, mitą apie fotogeniškumą galite paneigti pasisamdę profesionalų fotografą, kuris tiek žodžiais, tiek darbo rezultatais patvirtins, kad gražioms nuotraukoms Jūsų fizinės savybės neturi įtakos. Gražios nuotraukos – fotografo užduotis! Patikėkite šią užduotį profesionalui ir beliks mėgautis tiek fotosesija, tiek jos rezultatais.

Autorius mantasjanavicius.lt

1 thought on “Fotogeniškumas – mitas, kuriuo netikėkite

  1. Sveiki.Aš filmuotojas.Bet fotogeniškumo problemos ir man aktualios.Ypač moterys,jau vyresnio amžiaus,visuomet nurodo nuo kokio atstumo filmuoti…”Nėra blogo oro-bloga apranga” Taip ir mūsų darbe.Visuomet reikia rasti aukso viduriuką kur atsistoti ir pan.Reikalinga nuojauta,intuicija.Vos pamačius jaunuosius man jau būna aišku koks išeis filmas.Ir kad bus lengva arba sunki vestuvė…Žinoma tai ir daugiametė patirtis ir dar daug visokių nuancų lemia kad daugeliu atvejų pavyksta padaryti tai kas yra užsakovų planuose.Tiesiog nekreipi dėmesio į Jų ”nurzgėjimus” del ”nefotogeniškumo” ir dirbi tai dėl ko tu čia esi…Autoriui pritariu už puikias mintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *